Умови гарантії та сервісного обслуговування

Умови гарантії та сервісного обслуговування

Наша компанія гарантує прекрасний зовнішній вигляд зі збереженням усіх своїх експлуатаційних функцій продукції протягом 12 місяців з моменту доставки.

Умови гарантії:

Випадок визнається гарантійним ( за умови правильної експлуатації і дотриманні техніки установки) :

1. Зміна геометрії

2. Руйнування конструкції

3. При виникненні відшарування і тріщин в шпоні шириною більше 1мм.


Випадок не визнається гарантійним (і тягне за собою зупинку гарантії) :

1. Якщо пошкодження носить механічний характер , або внаслідок механічних впливів.

2. Зміна конструкції , зміна встановлених заводом - виробником розмірів дверного полотна шляхом його підрізування по висоті і / або ширині.

3. Внаслідок порушення черговості технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт ( обклеювання шпалер, штукатурка стін, укладання плитки і т.д.). Рекламації по дверях встановленим в таких приміщеннях розгляду не підлягають , і покупець самостійно несе відповідальність за збереження зовнішніх і експлуатаційних властивостей купленого товару.

4. Неправильна експлуатація , порушення технології установки і монтажу.

Важливо! Гарантія є дійсною за наявності платіжних документів та оригіналу рахунку - фактури. Якщо випадок буде визнаний гарантійним , то ремонт виконується безкоштовно . Покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дати покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості , упаковка , ярлики і платіжний документ.

Рекомендації по експлуатації, зберіганню та встановлення дверних блоків

Шановний покупець,  Двері , що продаються нашою компанією, зроблені в основному з масиву натурального дерева , і як наслідок , вимагають правильного до себе ставлення. Дотримання наведених нижче правил транспортування, складування і установки дверного блоку гарантує його тривалу і безпроблемну експлуатацію , а також застосування умов гарантійного обслуговування.

1. Установкою дверного блоку повинні займатися фахівці, що пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію.

2. Дверні полотна необхідно берегти від потрапляння прямих сонячних променів , високих температур і намокання.

3. Переміщення дверей проводиться тільки навісною або за допомогою механічних засобів (візки та ін.) Переміщення двері волоком не допускається.

4. Встановлення дверного блоку повинна здійснюватися в приміщенні з нормальною вологістю , в якому не повинно бути надмірної сухості або підвищеної температури. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ встановлювати двері під час або до проведення ремонтних робіт ( оштукатурювання , фарбування, обклеювання шпалер, укладання плитки і т.д.) , а так само протягом трьох днів після їх завершення .

5. Рекомендується на 3-4 дні покласти двері в приміщення , де вони будуть встановлені, для вирівнювання параметрів вологості і температури.

6. Експлуатація дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65 % при температурі від 15С до 40С .

7. У процесі експлуатації дверних полотен , коробки, лиштви не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них , що викликають їх пошкодження . В процесі експлуатації за дверима бажаний догляд та обробка їх меблевими полиролями , що покращує зовнішній вигляд і збільшує довговічність експлуатації. Компанія «Вхід » дякує Вам за придбання нашої продукції