"САГАН"

"САГАН"

Автор: Вхід Дата: 28.09.2018 Переглядів: 455 Коментарі: 0

ТМ САГАН м. Одеса

Компанія "Саган" спеціалізується на виробництві, продажі та встановлення якісних броньованих дверей для будинків, квартир, офісів. Виробнича потужність підприємства - це 2000 Сталевий дверей в місяць. Торгова марка "Саган" була заснована і зареєстрована у вересні 2009 року. В умовах жорсткої конкуренції на ринку виробництва броньованих дверей наша компанія розвивається, нарощує виробничі потужності, розширює дилерську мережу, бере активну участь в регіональних виставках.
Маркетингові дослідження ринку дозволяють вчасно відслідковувати нові технологічні процеси, дизайнерські рішення, що дозволяє надавати нашим клієнтам більш якісну продукцію сучасного рівня.


Особливості компанії "Саган"

Ми багато років виробляємо і встановлюємо броньовані двері. Нас знають як відповідальних і якісних виробників. Ми дорожимо своєю репутацією, тому виробляємо тільки якісні вхідні броньовані двері. На всіх етапах виготовлення ведеться суворий контроль якості. Ми гарантуємо якість нашої продукції.
Компанія "Саган" довгий період співпрацює з провідними виробниками фурнітури. Тому наші бронедвері можуть бути укомплектовані практично будь-якими замками, ручками, оченятами які ми отримуємо по "партнерської" ціною.
Компанія має свої собственниепроізводственние цеху, які знаходяться в Одесі. У будь-який момент ви можете довідатися про стан Вашого замовлення і при необхідності внести коригування. Наявність власних цехів свідчить також про те, що ми не є посередниками і працюємо без таких.


У нас прийнятні ціни і періодично проходять різні акції. Для кожного клієнта ми підбираємо оптимальну кількість витрат на бронедвері, ставлячи ціну, від якої важко відмовитися.
Ми не "клонуємо" наші вироби і кожне замовлення працюємо в індивідуальному порядку. Наші дизайнерські рішення по оформленню та обробці дверей обмежуються тільки Вашою фантазією і смаком.
Досвід наших майстрів дозволяє не "затягувати" з замовленнями. Бронедвері виготовляється в найкоротші терміни, але це зовсім не позначається на якості продукції. Також ми даємо гарантію і проводимо кваліфіковане якісне обслуговування.

Всі наші бронедвері мають сертифікати якості.

Ви можете переглянути наш модельний ряд, комплектації та оздоблення дверей прямо на сайті і зробити замовлення вже зараз. Але цими позиціями не обмежується весь перелік нашої продукції.
Зв'яжіться з нами, і ми зробимо для Вас будь-який дверне виріб.


Можливості з компанією "САГАН":

  • зробити замовлення ексклюзивних бронедверей;
  • підібрати комплектуючі;
  • отримати консультацію;
  • З нашїбронедверима Ви будете відчувати тільки гордість і захист!Дверное полотно

Теги: САГАН

Коментарі

Написати коментар