Двері Білорусії

Двері Білорусії

Автор: Вхід Дата: 29.03.2019 Переглядів: 851 Коментарі: 0

Двері Білорусії

Торгово-промислова компанія з іноземними інвестиціями «Двері Білорусії» спеціалізується на виробництві і просуванні міжкімнатних дверей, вхідних металевих дверей і дверей спеціального призначення. Продукція торгової марки «Двері Білорусії» поєднує в собі яскраві дизайнерські рішення, сучасні технології і натуральні матеріали; прикрашає інтер'єр; характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості; користується заслуженим попитом у фахівців, корпоративних споживачів і населення. Бренд «Двері Білорусії» успішно розвивається з 2005 року по теперішній час. Торгово-промислова група (ТПГ) «Двері Білорусії» поставляє продукцію в Україну, Білорусь, Молдову, Казахстан, Росію, Азербайджан і країни ЄС; здійснює торговельну, логістичну, юридичну, маркетингову та рекламну підтримку партнерів.


Виробництво
Двері торгової марки «Двері Білорусії» виробляються на високотехнологічних виробничих комплексах (фабриках) ТПГ «Двері Білорусії» в Республіці Білорусь та Україні. Парк обладнання налічує понад 600 верстатів з Німеччини, Франції, Італії, Іспанії та Японії. «Двері Білорусії» - це високотехнологічний продукт. Виробництво кожної моделі дверей налічує близько 40 операцій і близько 60 найменувань комплектуючих. Компанія постійно інвестує кошти в розвиток нових технологій і асортименту продукції. На кожній фабриці, що спеціалізується на виробництві певного асортименту продукції, працює відділ технічного контролю. Багатоступінчастий контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах - від постачання сировини і матеріалів до виробництва та пакування готової продукції.


Асортимент
Асортимент продукції Компанії «Двері Білорусії» складається з декількох основних видів - міжкімнатні двері, вхідні металеві двері, двері спеціального призначення та з додаткового асортименту - дверна фурнітура, покриття для підлоги, міжкімнатні арки і лісоматеріали. Ми пропонуємо споживачам кілька основних видів міжкімнатних дверей - шпоновані двері, які виконані з натуральної деревини і покриті натуральним шпоном різних порід дерева, в тому числі і екзотичних; двері екошпон; двері серії емаль, двері з масиву натуральної деревини - сосни, дуба, вільхи, а також двері для саун і лазень - з осики. Вхідні металеві двері виконані в трьох сегментах - преміум, середній, стандарт; забезпечують захисні функції, звуко-теплоізоляцію і по дизайну поєднуються з міжкімнатними дверима ТМ «Двері Білорусії». Міжкімнатні та вхідні металеві двері є серійною продукцією, відповідають стандартам і будівельним нормам відповідних країн, де вони реалізуються. Двері спеціального призначення - протипожежні, димонепроникні, вологостійкі, звукоізоляційні виготовляють по проектами замовників за індивідуальними розмірами і вимогам, залежно від функціонального призначення та естетичних побажань. Асортимент продукції постійно розширюється відповідно до споживчим попитом, сучасними тенденціями архітектури та дизайну. В асортимент фурнітури входять - дверні ручки, обмежувачі, петлі, розсувні системи, шпінгалети. В асортимент підлогових покриттів входять - ламінат, паркетна дошка, плінтус, підкладка і кріплення; а лісоматеріалів - євровагонка, дошка підлоги, блок- хаус, імітація бруса.


Фірмова роздрібно-сервісна мережа
Компанія «Двері Білорусії» сформувала в Україні широку роздрібно - сервісну мережу, яка налічує 135 фірмових салонів, інтернет - магазин, 130 бренд - відділів в точках продажів партнерів компанії, більше 300 монтажних бригад і партнерських будівельних компаній, налагоджену систему продажів, логістики і зворотнього зв'язку з виробництвом. Це забезпечує споживачам легкий доступ до товарів і якісному сервісу від ТПГ «Двері Білорусії».

Теги: Двері Білорусії

Коментарі

Написати коментар