Як підібрати двері для ванної  кімнати та туалету?

Як підібрати двері для ванної кімнати та туалету?

Автор: Вхід Дата: 22.08.2020 Переглядів: 217 Коментарі: 0

Як підібрати двері для ванної кімнати та туалету?


    Двері для ванної та туалету дуже сильно відрізняються від стандартних міжкімнатних дверей. Основна відмінність дверей у ванну від інших міжкімнатних дверей - це її виняткова стійкість до тривалого впливу вологи. Необхідно враховувати, що на двері постійно будуть впливати водяні пари. Це істотно може нашкодити дверному полотну, особливо, якщо воно виготовлене з натуральної деревини.

    Двері для ванної кімнати найчастіше виготовляють з різних комбінованих матеріалів. Це можуть бути двері ПВХ, Екошпон, а також МДФ або ДСП. Подібні матеріали досить стійкі, як до впливу високих температур, так і до підвищеної вологості в приміщенні. 

    Важливою частиною дверей для ванної кімнати та туалету є зовнішня обробка. Потрібно враховувати, що натуральний шпон не такий стійкий до несприятливого впливу високих температур і вологи, тому служити буде куди менше, ніж покриття з синтетичних матеріалів. Але наприклад, обробка лаком не тільки захистить дверне полотно від вологи і високої температури, але також буде надійним захистом від несприятливих фізичних впливів. Підкреслимо, що перш ніж встановлювати двері для ванної та туалету, оздоблені шпоном, необхідно переконатися в тому, що вони оброблені високоякісним лаком.

    При бажанні сьогодні можна знайти і встановити міжкімнатні двері у ванній дверним полотном з натуральної деревини. Але, подібні моделі дверей досить дорогі і вартість їх перевищує середню ціну дверей для ванної кімнати. Це пов'язано з тим, що дерев'яне полотно для ванної проходить обробку спеціальними антисептиками, а також покривається спеціальними захисними лаками. Також існують особливі умови встановлення дверей в туалеті і ванній з натурального дерева. Необхідно робити невеликі зазори, щоб дерево могло «дихати».

    Двері для ванної кімнати в основному відкриваються звичайно. Але, зараз досить широкий вибір, як матеріалів, так і технологій, і на сьогоднішній день в салонах і магазинах можна знайти і розсувні двері для ванної та туалету. Якщо Ви купуєте подібні двері для ванної, то спеціальну кишеню для розсувних дверей слід розташувати між туалетом і ванною кімнатою.

    Фурнітура для дверей у ванну може бути звичайнісінькою (стандартна дверна ручка і шпінгалет, без замикання), а може бути і спеціалізованою (поворотна дверна ручка, що має засувку на внутрішній стороні дверей, з замочком  WC).

    Якщо при облаштуванні ванної кімнати, ви хочете не відставати від останніх модних тенденцій, правильним вибором для Вас стануть двері для ванної з матового скла.

Теги: Ванна, двері у Ванну, туалет, корисна інформація, як,

Коментарі

Написати коментар